تماس با ما

987136364902+

ایمیل

info@holdinghermes.com

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه 9 الی 19:30

پروژه های ما

پروژه های هلدینگ هرمس:

 

به صفحه “پروژه های هلدینگ هرمس”  خوش آمدید، جایی که ما طیف هیجان انگیز و متنوعی از پروژه هایی را که افتخار کار روی آنها را داشته ایم به نمایش می گذاریم. تعهد ما به برتری، خلاقیت و نوآوری در هر تلاشی که انجام می دهیم منعکس می شود.

در هلدینگ هرمس، ما به پروژه‌هایی که تکمیل کرده‌ایم افتخار می‌کنیم و خوشحالیم که برخی از آنها را در اینجا با شما به اشتراک می‌گذاریم. هر پروژه نه تنها نشان دهنده تعهد ما به کیفیت و برتری است، بلکه نشان دهنده اشتیاق ما برای ایجاد تأثیر مثبت است.

پروژه های برجسته:
نام پروژه 1: پترو پالایشگاه نوین کاران هرمس (PPNKH)

نوع پروژه: تولید و صادرات مشتقات نفت و گاز

نام پروژه 2: شرکت بازرگانی انتک

نوع پروژه: صادرات انواع مشتقات نفت و گاز ایران و صادرات با کیفیت ترین محصولات غذایی ایرانی به سراسر جهان – واردات انواع خودروهای سواری و شاسی بلند و سنگین به ایران

نام پروژه 3: موسسه حقوقی نیک اندیشان آوای دادبان (ناد)

نوع پروژه: موسسه حقوقی

نام پروژه 4: سپید شهد جهانگیر

نوع پروژه: کارخانه تولید کنسانتره میوه.

تعهد ما:
ما به هر پروژه با تعهد به ملاقات و فراتر رفتن از اهداف مشتریان خود برخورد می کنیم. تیم متخصص ما متعهد به ارائه نتایجی است که باعث موفقیت، رشد و تغییرات مثبت پایدار می شود. ما به قدرت همکاری و نوآوری اعتقاد داریم و پروژه های ما منعکس کننده این ارزش ها هستند.

در تماس باشید:
اگر در مورد پروژه های ما سؤالی دارید، می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد یک پروژه خاص داشته باشید، یا علاقه مند به بحث در مورد همکاری های احتمالی هستید، لطفاً با ما تماس بگیرید یا با تیم ما تماس بگیرید. ما همیشه مشتاق ارتباط و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود هستیم.

از اینکه برای بررسی پروژه های ما وقت گذاشتید متشکریم. ما مشتاقانه منتظر فرصتی هستیم تا با هم کار کنیم و چیزی قابل توجه خلق کنیم.